Poznaj accent.pl

Biuro tłumaczeń accent.pl zostało założone w 1995 roku, przez dwójkę zawodowych tłumaczy języka angielskiego: Ewę Prokop (tłumacza przysięgłego języka angielskiego) i Andrzeja Żaka. Od lat współpracujemy z zaufanym zespołem tłumaczy specjalistów i dbamy o jakość naszych przekładów.

Biuro accent.pl znajduje się w ścisłym centrum Warszawy. Dzięki temu dotarcie do nas jest bezproblemowe zarówno komunikacją miejską jak i samochodem.

W biurze tłumaczeń accent.pl jesteśmy przekonani, że profesjonalni tłumacze są podstawą jakości i dokładności tłumaczeń.

Od lat współpracujemy z zespołem doświadczonych tłumaczy. Priorytetem jest dla nas by każdy klient był zadowolony ze współpracy z nami. Dlatego przykładamy szczególną wagę do wysokiej jakości tłumaczeń, które Państwo od nas otrzymają. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia prawnego, technicznego czy medycznego, współpracujemy z wykwalifikowanymi specjalistami. Od dokumentów po materiały marketingowe i umowy prawne, oferujemy kompleksowe rozwiązania tłumaczeniowe, dostosowane do konkretnych potrzeb. Współpraca z naszym biurem tłumaczeń gwarantuje nie tylko dokładne przekłady, ale także poufność, niezawodność i terminową realizację zleceń.

Skuteczna komunikacja wymaga zrozumienia językowego, które zapewnia tłumaczenie, pokonując bariery językowe i ułatwiając dialog międzykulturowy. Dlatego też dbamy by nasze przekłady były rzetelne i dokładne. W dzisiejszym zglobalizowanym społeczeństwie dobre tłumaczenie jest fundamentem w promowaniu komunikacji międzykulturowej i budowaniu więzi między ludźmi z różnych środowisk językowych.

 • Zespół

  Tłumacze, z którymi współpracujemy to wykwalifikowani specjaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach. W naszym zespole kładziemy nacisk na szacunek i dobre relacje międzyludzkie. Stale się rozwijamy by podążać za aktualnymi trendami – zachowując jednocześnie wysoką jakość naszej pracy.

 • Partnerstwo

  Nasze biuro tłumaczeń współpracuje z wieloma partnerami branżowymi, aby zapewnić naszym klientom usługi językowe na najwyższym poziomie. Współpracujemy z firmami zajmującymi się oprogramowaniem i technologią a także innymi dostawcami usług, którzy podzielają nasze zaangażowanie i motywację do pracy.

 • Poufność

  W accent.pl poufność jest dla nas najważniejsza. Ściśle przestrzegamy standardów branżowych i najlepszych praktyk, aby chronić prywatność i wrażliwe informacje naszych klientów. Utrzymujemy najwyższy poziom bezpieczeństwa i poufność we wszystkich naszych ofertach usług językowych.

 • Wykwalifikowany zespół

  – Biuro tłumaczeń accent.pl może pochwalić się zespołem wysoko wykwalifikowanych tłumaczy, z których każdy posiada doświadczenie w określonych językach i obszarach tematycznych. Starannie dobieramy specjalistów, którzy wykazują się wyjątkową biegłością językową i wiedzą merytoryczną, aby zapewnić najwyższą jakość tłumaczeń.

 • Standaryzowane procesy

  Nasze biuro tłumaczeń stosuje najlepsze praktyki by zachować wydajność i spójność we wszystkich projektach. Od początku do końca kontrolujemy proces tłumaczenia dokumentów, tak by finalny efekt spełniał wszystkie wymagania. Jest to gwarant jakości i dokładności tłumaczenia.

 • Gwarancja jakości

  Priorytetem jest dla nas by tłumaczone przez nas treści były najwyższej jakości. Każdy projekt jest dokładnie sprawdzany – zalicza się do tego korekta i edycja, wykonywana przez naszych doświadczonych tłumaczy. Wszystkie te działania mają na celu zapewnić dokładność, przejrzystość oraz spójność przekładu.

 • Ciągłe doskonalenie

  Rozumiemy jak istotne jest bycie na bieżąco z najnowszymi trendami i postępem technologicznym. Dlatego też naszym priorytetem jest ciągłe doskonalenie się poprzez udział w rozmaitych programach szkoleniowych oraz wdrażanie innowacyjnych narzędzi i technik w celu poprawy jakości i wydajności naszych usług.